Stan-Mark I Berden nieuwe prins van D’n Oeles

16 feb , 16:55 Gemeente
1000176909
ZEBRA Jordy Caris

Tijdens het Prinsebal in Tegelen is zaterdagavond Stan-Mark Berden gepresenteerd als de nieuwe hoogheid van D’n Oeles. Samen met zijn adjudanten, Erwin Vesseur en Peter Verbeek, zal hij dit vastelaovesseizoen voorgaan onder het motto:

"As vastelaovendvrunde viere weej ’t laeve. Laot uch zeen, weej gaon met uch ‘nne joeksigen tiéd belaeve!"

Een Tegelse hoogheid met een passie voor sport

Stan-Mark I (44) is geboren in Tegelen en groeide op in Baarlo. In 2006 keerde hij terug naar Tegelen, waar hij samen met zijn vrouw Joyce en hun twee zoons, Sem en Sjuul, woont. In het dagelijks leven werkt hij als Sales Engineer bij Chemelex, een bedrijf gespecialiseerd in elektrische verwarmingssystemen. Naast zijn werk is hij graag sportief bezig en heeft hij een grote passie voor vissen. Binnen Sportclub Irene zet hij zich actief in als trainer en lid van de jeugdcommissie.

Twee adjudanten met een hart voor Tegelen

Erwin Vesseur
Adjudant Erwin Vesseur (52) verhuisde als kind vanuit Venlo naar Tegelen en woont inmiddels al lange tijd aan de Steylerstraat, samen met zijn partner Susanne en hun twee zonen, Joey en Vince. Joey vervulde in 2018 de rol van jeugdadjudant bij D’n Oeles. Vesseur is bijna drie decennia werkzaam in de financiële sector en runt sinds vijf jaar zijn eigen bedrijf, De Hypotheekshop Venlo. In zijn vrije tijd is hij groot liefhebber van Formule 1, MotoGP en voetbal, met een bijzondere voorliefde voor Feyenoord.

Peter Verbeek
De tweede adjudant, Peter Verbeek (57), is afkomstig uit Venlo maar woont al 24 jaar in Tegelen met zijn vrouw Diana en hun zoon Bob. Ook Bob heeft een verleden binnen D’n Oeles, hij was in 2015 adjudant bij het jeugdtrio. Verbeek werkt als senior verkoopadviseur bij Kees Smit Tuinmeubelen en is al 17 jaar lid van De Beerpiëp. Daarnaast is hij voorzitter van de Ambassadeurs, een sociëteit van oudgedienden. In zijn vrije tijd geniet hij van wintersport, tennis en lekker uit eten gaan.

Met dit trio aan het roer belooft het een vastelaovend vol sfeer, plezier en traditie te worden in Tegelen!