Kermis Blerick van start; coronaproof met druktemeter

04 aug 2021, 19:05 Kunst & Cultuur
dgrfw794
© Keistadnieuws.

BLERICK, LAMBERTUSPLEIN - Na een jaar afwezigheid kon vandaag om 13:00 uur alsnog een kermis starten in Blerick. Om alles goed te laten verlopen en drukte te voorkomen wordt er dit gewerkt met een zogenoemde 'druktemeter'.

Vanwege de nog geldende coronamaatregelen is de kermis dit jaar enkel op het Lambertusplein. Op het plein staan zo'n 20 kramen, attracties en spellen.

Druktemeter

Voor de ingang staat een automatisch telsysteem dat bijhoudt hoeveel bezoekers er op de route zijn. Zo kan de organisatie precies bijhouden hoeveel mensen zich er tegelijkertijd op de kermis bevinden. Deze druktemeter moet zorgen dat het niet te druk wordt en zo bijdragen in het houden van de anderhalve meter afstand. Bekijk de druktemeter goed voordat je naar de kermis komt

, groen spreekt voor zich, oranje betekend dat er mogelijk een wachtrij is en bij rood is het echt te druk.

Je hoeft niet te testen of te reserveren, bij klachten blijf je natuurlijk thuis.

De kermis is elke dag geopend van 13:00 uur tot middernacht, op zondag 8 augustus zal de kermis om 23:00 uur sluiten waarna deze afgebroken wordt.

Foto's Keistadnieuws.

dnqdo6ik
lzjiv 0b
bce6vxfz
0dbaqx6e
pw4o5mpl
eh97 h2a
j8hffzpv
rges9z1x
dgrfw794
© Keistadnieuws.
qjuwmvbi
heantmkw