C.v. De Belhamels “insjete”; Belfeld gaat knallen “Gans Belvend dreit door!”

03 nov 2018, 8:35Kunst & Cultuur
roadgeelgreunwkped07 carnaval
Wikipedia.
10-11 gaat Belfeld knallen “Gans Belvend dreit door!” Onder dit motto gaat C.v. De Belhamels het 6 x 11 jarig jubileumjaar “insjete”.
Dit gaat voor Belvend op ongekende wijze plaatsvinden. Op zaterdag 10 november gaat de vereniging “aad op nie” vieren. Om 20.11 start de avond en houden vol tot we om klokslag 24 uur het jubileumjaar op ludieke wijze kunnen inluiden.
Het is een goed gevuld programma, met onder andere DJ Peuluh, Joekskapel Och den Doedel, de winnaar van de buutekampioenschappen va 2018 Bjorn Smits en afsluitend met Sandra en Marco.
De traditionele kanonschoten, zullen om precies 24 uur op een gepaste wijze plaatsvinden. Iedereen is van harte welkom bij Cafe-zaal Juliana Julianaplein 6 in Belvend en de entree is gratis.
loading

Loading