Boekenbeurs in Blariacumcollege levert 61.400 euro op

09 jan 2023, 13:08 Kunst & Cultuur
boekenbeurs 2015
Facebookpagina boekenbeurs (2015).

De boekenbeurs van Boeken Steunen Mensen in het Blariacumcollege in Blerick heeft afgelopen weekend meer dan 60.000 euro opgeleverd. De organisatie spreekt van één van de meest succesvolle weekenden ooit. Duizenden mensen bezochten de 36ste boekenbeurs in het Juniorcollege van het Blariacum.

Drukke dagen

Drie drukke dagen, met duizenden bezoekers die hun slag sloegen en er samen voor zorgden dat er maar liefst 61.400 euro werd opgehaald. De boekenbeurs is het werk van Stichting Boeken Steunen Mensen. Dat is een vrijwilligersorganisatie die projecten sponsort met geld. "We keren na de definitieve afrekening de toegezegde bedragen uit aan onze "grote" doelen van dit jaar. Mooier kon 2023 voor onze stichting niet beginnen!" D

e vrijwilligers moesten alle zeilen bijzetten om iedereen te kunnen helpen.

Goede doelen

De opbrengst van de beurs gaat naar drie goede doelen: Aisha & Friends (werkzaam voor kinderen in Kenia), Stichting Dovenzorg Malawi (werkzaam voor dove kinderen in Afrika) en aan Casa de la Alegria (werkzaam voor kinderen in Bolivia).