VENLO – De politie heeft dinsdag een verdachte aangehouden in het onderzoek naar de dood van de 40-jarige vrouw uit Venlo die zaterdagmiddag levenloos werd aangetroffen in een bosschage langs de Maas. Het rechercheonderzoek is nog in volle gang.
De verdachte werd dinsdag aangehouden door het rechercheteam dat onderzoek doet naar de omstandigheden rond het overlijden van de vrouw. De politie heeft op dit moment nog geen verdere informatie bekendgemaakt over de identiteit van de verdachte of de verdenking.
Het lichaam van de vrouw werd zaterdag 22 augustus rond 15.15 uur gevonden door een voorbijganger in een bosschage langs de Maas, aan de Professor Gelissensingel ter hoogte van de stadsbrug. Vanwege de omstandigheden hield de politie vanaf het begin sterk rekening met een misdrijf. Het gebied werd afgezet en er werd zowel forensisch als tactisch onderzoek verricht.
Een dag later maakte de politie bekend dat de identiteit van het slachtoffer was vastgesteld. Het ging om een 40-jarige vrouw uit Venlo. De familie werd hierover geïnformeerd.
De recherche breidde de afgelopen dagen het onderzoek in de omgeving verder uit. Daarbij werd onder meer gezocht naar getuigen en mogelijke camerabeelden. De politie riep mensen op die vanaf vrijdagavond tot zaterdagmiddag in de omgeving van de Professor Gelissensingel en het natuurgebied langs de Maas waren geweest en iets opvallends hadden gezien, zich te melden.
Verdachte aangehouden
Met de aanhouding van dinsdag komt er een nieuwe ontwikkeling in de zaak. De politie benadrukt echter dat het onderzoek nog loopt en doet daarom voorlopig geen verdere mededelingen.
Of de aangehouden persoon daadwerkelijk verantwoordelijk wordt gehouden voor de dood van de vrouw, is op dit moment nog niet bekend. Een aanhouding betekent niet dat iemand schuldig is; de verdachte wordt eerst verder gehoord en het onderzoek moet uitwijzen wat er precies is gebeurd.
De politie laat weten dat het onderzoek onverminderd doorgaat.