Tijdens een eerste onderzoek rondom het pand roken de collega’s op meerdere plekken een sterke hennepgeur. Dit was aanleiding om het pand nader te benaderen. Toen een aanwezige de deur opende, werd de henneplucht nog sterker. Hierop gaven de agenten de vordering om aanwezige verdovende middelen af te staan. De bewoner verklaarde dat er “boven wel wat lag”.
In de bovenverdieping troffen de agenten vervolgens 14 grote plastic zakken aan, volledig gevuld met henneptoppen. In totaal ging het om 14,5 kilo hennep. Daarnaast werden in de ruimte onder meer weegschaaltjes, mesjes, luchtafvoerapparatuur en grote tassen gevonden.
Op het moment van de inval waren er drie personen in het pand aanwezig. Zij zijn aangehouden op verdenking van het vervaardigen en bezit van softdrugs.
De politie zet het onderzoek voort.