Dinsdag 27 april ontdekten medewerkers van team Pandora een hennepkwekerij in een woning aan de Schillerstraat in de wijk Vossener te Blerick. In totaal werden er ruim 100 planten aangetroffen.
Zowel de planten als de attributen van de kwekerij zijn in beslaggenomen en worden vernietigd.
Het vermoeden is dat de hennepkwekerij er al geruime tijd zat en dat er eerdere oogsten zijn geweest.
De bewoner is aangehouden en meegenomen voor verder onderzoek.
Er zal een rapportage opgemaakt worden voor de gemeente waarna de burgemeester de woning kan sluiten.
Brandgevaarlijke situatie
Ter plekke werd geconstateerd dat er gefraudeerd was aan de meterkast en de stroom illegaal werd afgetapt. Dit veroorzaakte een brandgevaarlijke situatie.
Help mee hennepkwekerijen te bestrijden
Ruikt u henneplucht en denkt u dat er een hennepkwekerij in uw buurt zit? Meld verdachte situaties, bel de politie via 0900-8844 of bel Meld Misdaad Anoniem, 0800-7000.
Onderstaande punten kunnen wijzen op een hennepkwekerij